Обява
Human Capital Store

Помощник на техническия ръководител
Поради увеличаване на обема на работа на наш клиент, ние от Human Capital Store, търсим Помощник на техническия ръководител в строителството. Клиентът ни стартира дейността си през 2016г. и предлага пълен инженеринг на услугите по изграждане на обекти на ниско и високо строителство, ремонтни и консервационни дейности и реконструкции.

Основните отговорности на Помощник на техническия ръководител включват участие в:

- организацията за изпълнение на СМР.

- контрола на качеството.

- заявка за необходимите материали.

- провеждането на инструктажи.

- отчетността за изпълнените СМР.

Тази позиция е подходяща и за студенти, които имат възможност да съчетават университета с работата си, както и за току-що завършили релевантното висше образование.

Позицията дава възможност на кандидата да работи на 4,6 или 8 часов работен ден.

Изискванията на клиента ни са, кандидатът да притежава шофьорска книжка, да притежава желание за работа и да проявява инициатива за постигане на заложените цели.

Клиентът ни предлага:

- въвеждащо обучение.

- пет дневна работна седмица - от понеделник до петък. С работно време от 08:00 часа до 17:00 часа.

- почива се събота и неделя, както и на всички български национални празници.

- трудов договор, съобразен с българското законодателство.

- покриване на разходите за мобилен телефон и служебните пътувания.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиография си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.201

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:
Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Инженери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София 1404; ПК 87
Дата:
10.Май.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК