Обява
Gi Group

Служител в склад- София
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За наш клиент, глобална американска компания с корпоративна структура, оперираща на пазара на газови и електро принадлежности, търсим да назначим: Служител в склад.

Основни отговорности:

Приемане, обработка и съхраняване на входящи стоки;
Изпълнение на поръчки за клиенти чрез точно избиране и опаковане на продукти;
Поддържане на чиста и подредена работна зона;
Съдействие при обработката на връщания и рекламации;
Комуникиране с вътрешни екипи относно нивата на запасите и нуждите от поръчка;
Следене на ключови показатели за ефективност (KPI) и осигуряване на непрекъснато подобрение;

Изисквания:

Минимален опит в складова или свързана среда - желателно, не задължително;
Отлични умения за организация и внимание към детайла;
Способност за вдигане на тежки предмети и извършване на ръчен труд;
Добри умения за комуникация и работа в екип;
Базови познания за Microsoft Office, особено Excel
Базови познания по Английски език!

Ние предлагаме:

Конкурентно възнаграждение и бонус програма въз основа на представянето;
Коректни трудово-правни отношения;
25 дни ГПО;
Допълнително здравно осигуряване;
Възможности за професионално израстване и развитие;
Работа в приятелска и подкрепяща среда;
Удобна локация в близост до метростанция;
Достъп до най-съвременни технологии и инструменти;

Ако мислите, че имате необходимите умения и страст към работата в склада, моля, изпратете автобиографията си. Очакваме с нетърпение да се запознаем с вас!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 2200 до 2400 лева на месец

Категория:
Работа в склад
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
15.Май.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК