Обява
Банка ДСК АД

Регионален Отговорник „Проблемни кредити на бизнес клиенти“
Описание
Основни задължения:
Изготвяш предложения за преструктуриране, предсрочна изискуемост и планове за действие по
проблемни експозиции на бизнес клиенти;
Контролираш дейността по управление на проблемни кредити в региона, за който отговаряш;
Извършваш мониторинг на портфейл от проблемни кредити на бизнес клиенти;
Осъществяваш срещи с клиенти и посещения в поделенията на банката в страната;
Проучваш и предоставяш становища по искания на клиенти;
Изготвяш и поддържаш отчетност по портфейл от проблемни кредити на бизнес клиенти
Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – икономическо или юридическо, образователно-квалификационна степен Бакалавър;
Професионален опит в кредитиране, преструктуриране, събиране на вземания, анализ на проблемни
експозиции на бизнес клиенти и свързаните с тях физически лица;
Задълбочени познания по финансов анализ;
Писмено и говоримо владеене на английски език;
Познания в областта на нормативната уредба свързана с управление на проблемни кредити;
Kомпютърна грамотност и работа с бази данни – MS Office (Word, Excel, Оutlook, Teams);
Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
Способност за вземане на решения под напрежение, спазване на срокове и поемане на отговорност;
Правоспособност за управление на лек автомобил.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Възможност за професионално развитие и израстване в личен и професионален план;
Работа в динамична среда, атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от резултатите;
Ваучери за храна в размер на 200лв. на месец;
Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати;
Допълнително здравно осигуряване;
20+5 дни платен годишен отпуск;
Изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране;
Мултиспорт карта на преференциални цени

Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Банково дело
Населено място:
Гр. София
Адрес:
ул. “Московска” 19, Централно управление
Дата:
25.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители