Обява

СЧЕТОВОДИТЕЛ
Във връзка с разширяване на дейността ни търсим СЧЕТОВОДИТЕЛ.

ОТГОВОРНОСТИ:

Осчетоводява и обработва първичните счетоводни документи;
Отговаря за трансфера и равнението на данни между оперативна и счетоводна програма;
Подготвя и анализира данни във връзка с месечното счетоводно приключване;
Участва в счетоводното приключване;
Изготвя анализи и справки;
Участва в инвентаризации, ревизии, проверки и одити.

ИЗИСКВАНИЯ:

Висше икономическо образование – Счетоводство и контрол;
Опит като счетоводител – минимум 3 години;
Владеене на английски език;
Много добра компютърна грамотност - Excel;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Конкурентно заплащане;
Атрактивен социален пакет;
Възможност за работа и развитие в международна компания лидер в своя сектор;
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Счетоводство и Одит
Населено място:
Гр. София
Дата:
11.Май.2024
Организация:
Cross Source
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Cross Source може да получите ТУК