Обява
Human Capital Store

Административен сътрудник
За наш клиент – адвокатско дружество с офиси в София, Русе, Бургас и други градове, търсим комуникативен, амбициозен и мотивиран Административен сътрудник.

Ако имате опит на позицията Административен сътрудник, или подобна, имате желание да продължите развитието си в административния сектор и сте отворени към нови предизвикателства, в изцяло изграден нов екип, не се колебайте да кандидатствате.

ЗАДАЧИ:
Задачите на Административния сътрудник са да осъществява имейл кореспонденция с клиенти и доставчици, изготвяне на необходимите документи и работа с първична документация. Ще координира и подпомага дейността на екипа.

УМЕНИЯ И КАЧЕСТВА:
Търсим позитивен, отговорен и старателен кандидат. Комуникативност и притежаването на административни умения са задължителни качества, които трябва да притежавате. Английски език В1-В2 /писмен и устен/.

КЛИЕНТЪТ НИ ПРЕДЛАГА:
- Коректни трудови отношения.

- Петдневна работна седмица от 09:00ч. до 18:00ч. / Понеделник-Петък

- 2500лв. - 3000лв. нетна месечна заплата.

„Нашата работа е да намерим вашата“ - Human Capital Store.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиография си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.201

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София 1404; ПК 87
Дата:
6.Септември.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК