Обява

Оператор Видеонаблюдение в мониторинг център
Водеща компания в сферата на развлекателната индустрия в България, отваря врати за отговорни и мотивирани личности, които да се присъединят към екипа им на длъжност: Оператор видеонаблюдение.

Опитът на подобна позиция не е задължителен, тъй като ние ви предоставяме професионално фирмено обучение.

Вашите отговорности ще са:
- Наблюдение на камерите в игралните зони и на зоните за почивка, разположени на територията на залите;
- Предприемане на действия съобразно вътрешната политика и правила на работа на отдел "Видеонаблюдение" (Записване и докладване на инциденти и нередности).

Вие сте нашият кандидат, ако:
- Имате чисто съдебно минало;
- Имате минимум средно образование;
- Работата в динамична среда Ви харесва;
- Имате мотивация за развитие и професионално надграждане.

Нашето предложение:
- 5 дневна работна седмица;
- Трудов договор + всички видове осигуровки;
- Навременно заплащане на месечната заплата;
- Гъвкаво работно време, работа на смени: дневни и нощни;
- Възможности за кариерно развитие в структурата на компанията.

Да намерите перфектната работа е въпрос на късмет, затова вземете Вашия в ръце! Не се колебайте и изпратете своя автобиография.
Ще се свържем с всички одобрени кандидати, за да ги поканим на интервю!

За контакт: 0899 77 16 00- Цветелина Асенова
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 0 до 1500 лева на месец

Категория:
Охрана
Населено място:
Гр. София
Адрес:
кв. Хаджи Димитър
Дата:
4.Септември.2024
Организация:
Иванова счетоводно обслужване ЕООД
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК