Обява
Компания за Строителни Конструкции ЕООД

Заварчик – Mонтажник на Стоманени конструкции
Екипът на „Компания СК“, с опит в производството и монтажа на строителни конструкции и инженерни проекти, търси да разшири екипа със заварчик-монтажник.

Произвеждаме и монтираме Стоманени конструкции в строителството – халета, сгради и др. Извършват се монтажни и заваръчни дейности, работи се с ръчни ел-инструменти, самоходни вишки на строителни обекти и в производствена база.

Задължения и отговорности:
- Добри умения в заваряването с електрожен и телоподаващо (без тръби);
- Обработка на метални профили и конструкции - разкрой, рязане, заготовка и др.;
- Работа с ръчни ел-инструменти, електрожен и телоподаващо;
- Изпълнение на монтажни работи с кран - самостоятелно или в екип;
- Работа със самоходни вишки, на скеле, на покрив и на височина.

Изисквания:
- Средно образование;
- Умения за работа самостоятелно и в екип;
- Лична отговорност, самоорганизираност и мотивация за работа;
- Шофьорска книжка и опит в шофирането;
- Активност в работата и отговорност за крайния резултат;
- Спазване на технологията и трудовата дисциплина;
- Правилно използване и опазване на машини и инструменти.

Предимства:
- Практически опит в заваряване и монтаж на Ст. Конструкции;
- Документи за правоспособност по заваряване.

Предлагаме:
- Постоянна работа – Трудов договор;
- Гарантиран доход, редовно заплащане, бонуси;
- Осемчасов работен ден;

За справки и информация: 0888 088 700 – телефон / Viber
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Строителство, Архитектура
Населено място:
Гр. София
Адрес:
1592 София, п.к. 85
Дата:
29.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Компания за Строителни Конструкции ЕООД може да получите ТУК