Exclusive
ИНВЕСТОР.БГ АД

Редактор в Bloomberg TV Bulgaria
Инвестор Медия Груп търси икономически редактор за водещия финансов сайт www.bloombergtv.bg.

Ако се вълнувате от движенията на капиталовите пазари и валутните курсове, искате да работите с Bloomberg Terminal, ако следите цените на петрола и златото и ако искате да работите максимално близо до новините, които определят пазарните и геополитическите настроения, редакцията на Bloomberg TV Bulgaria е точното работно място за Вас!

Отговорности на позицията:

- Създава авторски материали по интервюта на гостите в телевизията;

- Следи и отразява своевременно международните бизнес и икономически новини;

- Превежда корпоративни новини, отразява основните икономически събития, които влияят на пазарните настроения;

- Пише репортажи, коментари и анализи, взима интервюта.

Изисквания към кандидата:

- Интереси в областта на икономическата журналистика и познания в областта на финансовите пазари и геополитиката;

- Умение за анализ и селекция на информационния поток;

- Висока езикова култура;

- Висока компютърна грамотност и добро ориентиране в интернет;

- Организираност и коректност.

Образование:

- Висше журналистическо и/или друго релевантно образование;

- Отлично владеене на английски език;

- Владеенето на втори западен език се счита за предимство.

Предишен опит:

- Минимум 2 години трудов стаж в медия

Ние предлагаме:

- Отлични работни условия;

- Възможност за дистанционна работа;

- Сплотен и подкрепящ екип;

- Възможност за професионален растеж.

-Участие в различни проекти на телевизията

-Възможност за работа с Bloomberg Terminal

Ако отговаряте на посочените условия и имате желание за работа при нас, моля, изпратете автобиография на e-mail: anton.gruev@bloombergtv.bg.

Ще се свържем за интервю само с одобрените по документи кандидати. Данните, които предоставяте, са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Медии
Журналистика
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София 1540, бул. Брюксел 1
Дата:
24.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК
Внимание: Некоректни потребители публикуват обяви на импулсни телефони започващи с 0481, 0871, 0881, 0890, 0891, 0900.