Обява
Анонс 2014 ЕООД

Общи работници в цех за обработка на телешко месо в Република Ирландия
Изисква се:
- Издържливи, здрави физически и дисциплинирани кандидати,
- Не е задължителен предишен опит, осигурено е обучение на място,
- Английски език на минимално ниво (фабриката може да приеме и работници без език),
- Силна работна етика по отношение на качеството и присъствието.
Задължения:
Рязане на месо, претегляне на месо, пакетаж, товаро-разтоварна работа, почистване и др.
Предлага се :
- Стартово заплащане 12,80 евро на час бруто,
- Гарантирани 40 часа седмицно,
- Възможност за ИЗВЪНРЕДНИ ЧАСОВЕ, заплащане 19,20 евро на час,
- Работа на национални празници – заплащане 25,60 евро,
- Работа при температура 4-6 градуса,
- Постоянен ирландски трудов договор. Може да бъде подписан в България,
- Работи се между 40 - 60 часа на седмица,
- Поседмично заплащане,
- Може да бъде осигурена квартира, обзаведена стая за двама в местна къща с 3 до 4 самостоятелни спални. Наем 90-100 евро седмично, В наема са включени консумативите,
- Платен отпуск – 20 дни в годината плюс 8 дни национални празници.

По международни младежки програми.

За допълнителна информация може да се обадите от 10:30 до 17:30 на телефони: 02 /9449280 и GSM: 0889 43 33 65.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:
От 4000 до 4200 лева на месец

Категория:
Хранителна промишленост / храни и напитки
Държава:
Друга държава
Адрес:
бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска
Дата:
30.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК