Обява

Продавач - консултант
Описание
Търсим да назначим продавач - консултант за наш обект.

Обектите ни са фокусирана основно в търговия на дребно със стълби, скелета, строителни материали и др. Позицията е подходяща за мъже и жени.

Отговорности:
- Обслужва клиентите с внимание и компетентност;
- Познава продуктите и предоставя подробна информация за техните предимства;
- Изготвя оферти при запитвания от клиенти;
- Дава идеи за продукти, подходящи за клиента;
- Грижи се за подредбата на продуктите в магазина и за приветливия им и чист вид;
- Работи с компютър и касов апарат и поддържа документацията в изряден вид;
- Предимство: шофьорска книжка категория B

Ние Ви предлагаме:
- Работа на пълен работен ден /9ч-18ч/, почивен ден - неделя
- Трудов договор и дългосрочна заетост;
- Добро заплащане и осигуровки
- Двуседмично обучение и въвеждане в спецификата на продуктите

Месечно брутно възнагарждение, съгласно образованието на кандидата:
- Основно образование: 1400лв.
- Средно образование: 1560лв
- Средно - специално образование: 1700лв.
- Бакалавърска степен: 1870лв.
- Магистърска степен: 2000лв.

Кандидатури ще се разглеждат само при наличие на актуална автобиография.

Поверителността на Вашите данни е гарантирана. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Служители

Трудово възнаграждение:
От 1400 до 2000 лева на месец

Категория:
Продажби - продавачи и помощен персонал
Населено място:
Гр. София
Дата:
8.Май.2024
Организация:
Техноком 21
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Техноком 21 може да получите ТУК