Обява
Human Capital Store

Технически ръководител / Строителство, ремонтни и консервационни дейности
Търсим Технически ръководител в строителството. Клиентът ни стартира дейността си през 2016 г. като предлага пълен инженеринг на услугите по изграждане на обекти на ниско и високо строителство, ремонтни и консервационни дейности и реконструкции.

Основните отговорности за тази позиция включват:
- Организация за изпълнение на СМР;
- Контрол на качеството;
- Заявка за необходимите материали;
- Провеждане на инструктажи;
- Отчетност за изпълнените СМР.

Изискванията са:
- Релевантно средно или висше образование;
- Шофьорска книжка;
- Да изпълнява поставените задачи в срок;
- Да проявява инициатива за постигане на заложените цели.

Предложението:
- 5 дневна работна седмица с работно време от 8:00ч. до 17:00ч.;
- Служебни мобилен телефон и автомобил;
- Трудов договор, съобразен с трудовото законодателство.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиография си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014
Услугите ни към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:
Строителство, Архитектура
Проектиране
Инфраструктура
Инженери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
София 1404; ПК 87
Дата:
25.Юни.2024
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК