Обява
Прострийм Груп ЕООД

ПТО специалист - отчитане на проекти
Ref.No:
ПТО 1
Описание
Основни изисквания:

Висше или средно строително образование;
Опит на позиция специалист ПТО - минимум 3 години;
Познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР, както и технологията на ценообразуването, оферирането и отчитането им;
Компютърна грамотност - MS Office, AutoCAD;
Познания при разчитане на строителна и проектна документация;
Работа със специализиран софтуер като Building Manager, Gaudy, ще се счита за предимство.

Отговорности и задължения:

Изготвяне на количествени сметки;
Проверка и контрол на количеството на изпълнените СМР към проекта;
Актуване и отчитане - направа на сертификати и протоколи за изпълнените СМР;
Изготвяне на справки и отчети свързани с цялостната дейност по изпълнението на инвестиционния проект;
Участие в избор на подизпълнители;
Администриране на проекта - водене , съставяне и съхраняване на цялата техническа документация;
Провеждане на кореспонденция с всички участници в строителния процес.

Ние Ви предлагаме:

Дългосрочна заетост;
Годишен бонус в зависимост от резултатите на дружеството;
Ваучери за храна;
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 3000 до 4000 лева на месец

Категория:
Инженери
Населено място:
Гр. София
Адрес:
Овча купел 2, бул. Президент Линкълн 104
Дата:
19.Октомври.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Прострийм Груп ЕООД може да получите ТУК