Обява

СПА РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА
Ref.No:
03-2024

Гранд Хотел Свети Влас е луксозен хотелски комплекс, изграден в модерен средиземноморски стил и разположен на самия бряг в кв. Юрта, гр. Свети Влас. Само на 3км от центъра на най-големия курортен комплекс в България – Слънчев бряг, на 25км от летище Бургас търси да назначи човек на позиция АДМИНИСТРАТОР/КА

Основни отговорности за позицията:

- Посреща и настанява гостите на спа центъра в съответствие с фирмените стандарти.
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Обслужва и обгрижва качествено гостите по време на целия им престой.
- Предоставя пълна информация във връзка с предлагания хотелски продукт, както и подробна информация за предлаганите масажи.
- Осъществява непрекъснат контакт с останалите отдели.
- Познава и прилага фирменита стандарти за обслужване в комплекса.

Нашите изисквания към кандидатите:

- езикова квалификация: добро владеене на английски език
- компютърна грамотност / опит в работата с хотелски софтуеър "CLOCK PMS+"
- умение за работа в екип, позитивизъм, отзивчивост;
- комуникативност и устойчивост на стрес;
- гъвкавост, отговорност, организираност;
- лоялност към работодателя.

Ние осигуряваме:
- Коректни трудови отношения;
- Атрактивно и мотивиращо заплащане;
- Възможност за целогодишна заетост;
- Обучение, съгласно изискванията и стандартите на комплекс
- Отлични условия на труд;
- Осигурена безплатна квартира за служителите и изхранване

Ако позицията провокира Вашия интерес, можете да кандидатствате чрез изпращане на актуална автобиография със снимка.

Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Туризъм и хотелиерство
Населено място:
Гр. Свети Влас
Адрес:
ул. Люлин 4
Дата:
21.Август.2024
Организация:
Лукреция СПА
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Лукреция СПА може да получите ТУК