Exclusive
Силвър Стар Моторс ЕАД

Автотенекеджия за Mercedes-Benz
Ref.No:
T_Vn_0924
Силвър Стар е мястото, където очарованието на Mercedes-Benz среща стремежа към съвършенство. Тук не просто представляваме, а изживяваме емблематичната марка, въплъщаваща традиция, лукс и иновации!

Мисията ни в Силвър Стар се простира отвъд продажбата и обслужването на автомобили. Ние се стремим да създаваме незабравими преживявания. Всеки Mercedes в нашия шоурум е доказателство за ангажимента, който поемаме към качеството, елегантността и представянето на автомобилите ни. Сервизните ни центрове (в София, Пловдив, Варна и Бургас) са убежище за всяко превозно средство, като гарантират, че то ще остане също толкова изключително, колкото в деня, в който е закупено.

Но това, което наистина отличава Силвър Стар, са хората ни. Ние вярваме в силата на мечтите и потенциала на всеки отделен човек. Когато се присъединиш към нас, не просто започваш работа, а се отправяш на пътешествие към растеж и удовлетворение. Нашият екип е нашето семейство и ние инвестираме в успеха ти чрез непрекъснато обучение, менторство и възможности за развитие.

Ако имате достатъчно познания за каросерийни ремонти,

ако сте педантични в работата си и искате да сте част от сплотен екип,

ако желаете да повишите своята квалификация в областта на тенекеджийната и ремонтна дейност,

ние Ви очакваме в разширяващия се екип на Силвър Стар, локация Варна като:
АВТОТЕНЕКЕДЖИЯ ЗА MERCEDES-BENZ

Основни задължения на позицията:
• Извършване на бързи ремонтни дейности, в т.ч. заваряване, монтаж и демонтаж, разкомплектоване и комплектоване, рязане и т.н.
• Спазване на технологията и предписанията на производителя
• Изпълняване на ремонтите точно, в поръчания обем и качество
• Попълване на необходимите вътрешнофирмени документи и съблюдаване на мерките за безопасност

Изисквания към търсения кандидат:
• Предишен опит в сервизната дейност - минимум 1 година
• Задължително завършено средно образование
• Прецизност, адаптивност, организираност
• Желание за придобиване на нови знания и умения

Като предимство при подбора по документи ще се считат:

- сертификати след преминати обучения за работа със заваръчен апарат и/или други ремонтни методи
- познания по английски език (за технически текстове)

Предимствата за Вас:
• Ще имате възможността да увеличавате възнаграждението си в зависимост от постигнатите резултати
• Ще преминете през обучения за задълбочаване и надграждане на професионалния опит с помощта на ментор автотенекеджия
• Ще бъдете назначени на трудов договор при 8-часов работен ден и 5-дневна работна седмица
• Ще работите с модерни, специализирани уреди и инструменти в екип от професионалисти в своята област
• Ще се докоснете до световни, ноу-хау стандарти в автомобилния бранш
• Ще имате възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:
Ремонт/инсталации/сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. Варна
Дата:
4.Октомври.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Силвър Стар Моторс ЕАД може да получите ТУК