Обява
Артек Роботикс ЕООД

Разработчик на софтуер PLC
Артек Роботикс ЕООД е водеща компания в областта на роботиката и автоматизацията, посветена на предоставянето на иновативни решения за индустриални приложения. Ние вярваме в съчетаването на технологичната експертиза с творческия подход, за да създадем интелигентни решения, които обогатяват бизнеса и подобряват производствените процеси.

Артек Роботикс ЕООД търси организиран и отговорен специалист за позицията: Разработчик на софтуер PLC

Отговорности
Проектиране, програмиране и тестване на софтуерни решения за PLC системи;
Разработка на управляващ софтуер съгласно IEC 61131 за нашите машини и линии;
Разработване на нови машинни функции и поддръжка на съществуващ софтуер;
Създаване и проектиране на потребителски интерфейси;
Използване и по-нататъшно развитие на вече съществуващи софтуерни инструменти и инфраструктура;
Участие в разработването и по-нататъшното развитие на всички продукти на TVI;
Изпълнение на документация и технически отчети за софтуерните проекти;
Изграждане на интегрирани системи за автоматизация и контрол;
Разработване на софтуерни алгоритми за оптимизиране на производствените процеси;

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил:

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Електроника и Електротехника
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Телекомуникации
Гр. Силистра, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Благоевград, Гр. Русе, Гр. Стара Загора, Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Пловдив, Гр. София, Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Смолян, Гр. Сливен
Адрес:
careers@artec.bg
Дата:
30.Април.2024
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Повече информация за Артек Роботикс ЕООД може да получите ТУК